Zelené tabletky Chlorella už zkusil někdy snad každý z nás, ale vyzkoušeli jste tento zázrak na vlastní pleť? Já ano.

Poprvé jsem o Regeneračním krému s CGF z kosmetické řady CHLORELLA PURA COSMETICS četla ve výzvě k možnosti vyzkoušení přípravku na portálu Blogerky.cz. Krém mě hned zaujal, protože s Chlorellou v tabletkové formě mám dobrou zkušenost.

Navíc, kdo by nechtěl svou pleť hýčkat přípravkem bez chemie s obsahem z extraktu z řasy Chlorella pyrenoidosa, která roste v čisté přírodě na Taiwanu, kde slunce svítí neuvěřitelných 360 dní v roce…

Trocha teorie…

Přiznám se ale, že jsem netušila, co znamená zkratka CGF. Nedalo mi to a musela jsem vše před použitím krému nastudovat.
Co jsem zjistila? CGF je zkratkou z anglického Chlorella Growth Factor a znamená to Chlorella růstový faktor. Tato nejúčinnější složka z řasy se získává vodním výluhem.
Chlorella je jako bohaté smoothie z volných aminokyselin, vitamínů a minerálů, které dokáže podpořit růst buněk, regeneruje tkáně a má také schopnost ničit bakterie.

Vybavena těmito reáliemi jsem byla natěšena na výsledky účinku tohoto regeneračního krému…

Jak se krém skamarádil s mou pletí?

A jak myslíte, že to dopadlo? Nejsem nejmladší. Má pleť má více než 12 470 dnů. Jdou na ní znát starosti i radosti každého dne, probdělé a propracované noci a přesně na mé pleti poznám můj hormonální kalendář. Je spíše suchší s T-zónou náchylnou na neustálé pupínky.

Tento lehký hydratační krém jsem začala používat v době, kdy má pleť nebyla příliš v kondici. Po použití krému se mi její stav ještě zhoršil. Po 14 dnech se ale na mě v zrcadle jednoho rána usmála klidná spokojená pleť bez nedokonalostí na bradě.

Krémem jsem nešetřila, každé ráno i večer jsem si na vyčištěnou pleť a krk nanesla bohaté množství přípravku, které má pokožka rychle vstřebala. Také můj makeup se s krémem dobře snesl a tvoří teď ranní dvojku bez které nemůžu z domu ven :)

Nedokonalostem a pupínkům se asi nevyhnu, ale jsem ráda, že mé citlivé pleti krém vyhovuje. A důkaz (místo slibů)?

Takle jsem teď krásná pro svoji malou dcerku a neteř…

 

Processed with Rookie Cam

Takto mě vidí dcerka…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Processed with Rookie Cam

A takto krásná jsem teď pro neteř :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Processed with Rookie Cam

Focení si nenechal ujít ani kocour Mikeš…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A co Vy? Láká Vás vyzkoušet si tento krém?